FEGO

FEGO ELEKTRİK A.Ş.

FETHİ GÖKSEL BARA

HAKKIMIZDA1996 yılında elektrik endüstrisi için bakır ve alüminyumdan esnek bağlantı elemanları üretimi faaliyetine başlamıştır. Bilgisi ve deneyimi ile Bursa'da üretimine devam eden şirketimiz ürünlerini yurt içi ve yurt dışındaki birçok ülkeye satan bir kuruluştur.

Müşteri beklentilerini tanımlayabilen ve müşterilerinin en üst düzeyde tatminini hedefleyen firmamız Türkiye pazarında tercih edilen bir kuruluş olmuştur.

Ürünlerini otomotiv, kimya ve döküm sektörlerinin hizmetine de sunarak dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Her zaman en mükemmel ürünü zamanında üretmeyi hedefleyen Fethi Göksel BARA güvenilirliğinden ve kendi çizgisinden sapmadan sektöründeki liderliğini devam ettirecektir.

Pazar Payı

Sektördeki bilgi ve tecrübesini üretimine yansıtan FEGO ELEKTRİK A.Ş. ürünlerini yurt içi ve yurt dışındaki birçok ülkeye pazarlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Öncelikle Müşteri Memnuniyeti prensibine sahip olan kuruluşumuz, beklentileri üst düzeyde tutarak sektörde tercih edilen bir firma konumundadır.

Fego Elektrik

Dünya Markası Yolunda

Başta otomotiv olmak üzere, kimya ve döküm sektörlerine de hizmet vererek, bir Dünya Markası olma yolundadır.

Fethi Göksel Bara

Her zaman mükemmel ürün üretmeyi hedefleyen Fethi Göksel Bara kendi çizgisinden sapmadan sektöründeki liderliğine devam etmektedir.

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

FETHİ GÖKSEL

Fethi Göksel

Genel Müdür

GÖKÇE SESSİZOĞLU

Paul Peterson

Personel Müdürü

ERHAN SESSİZOĞLU

Paul Peterson

Müdür

REFERANSLARIMIZ